Czas dostawy:

Czas dostawy (czyli czas oczekiwania na otrzymanie danego Towaru) obejmuje:

  1.      czas realizacji Zamówienia (przygotowania Towaru do wysyłki), oraz
  2.      czas dostarczenia Towaru przez przewoźnika.

Zamówienie realizujemy w maksymalnie 3 dni roboczych tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni wolnych od pracy. Do powyższego czasu należy doliczyć czas dostarczenia Towaru przez danego przewoźnika, który uzależniony jest od wybranej formy dostawy. Przesyłki kurierskie doręczane są w dni robocze (tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni wolnych od pracy) w ciągu 24 godzin od nadania. Możemy wstrzymać się z wysyłką zamówionych Towarów do czasu otrzymania zapłaty pełnej ceny wraz z kosztami wysyłki, z wyłączeniem wyboru przez Klienta opcji płatności za pobraniem.

Co zrobić jeżeli czas doręczenia przesyłki wydłuża się?

W trakcie etapu dostarczania przesyłki przez przewoźnika na bieżąco możesz sprawdzać jej status za pomocą numeru listu przewozowego (otrzymasz go za pośrednictwem poczty e-mail, gdy wyślemy paczkę). Masz możliwość skontaktowania się z dostawcą telefonicznie albo skorzystania z możliwości śledzenia Twojej przesyłki na stronie internetowej przewoźnika.

Ważne: masz możliwość weryfikacji zawartości Twojej przesyłki w obecności kuriera. W przypadku, gdy przesyłka jest uszkodzona lub posiada braki masz możliwość spisania w obecności kuriera protokołu reklamacyjnego, który ułatwi nam i usprawni rozpatrzenie reklamacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie firmy kurierskiej.